Nieuws

Na Corona nu bijna vakantie
08-07-2020

Vorige week was alweer de laatste raadsvergadering voor het politieke reces. Met o.a. de actuele stand van de financiƫn

Puzzelbad2020.jpg

 in onze gemeente Drimmelen (incidenteel even wat minder; niet alleen door Corona) en die voor de toekomst.

Financiën:
De vooruitzichten zijn wat beter, maar niet alles kan.
Het Rijk moet nog extra compenseren voor de genomen maatregelen om Drimmelen door de crisis te leiden en de gevolgen zijn nog niet helemaal in te schatten.
Hopelijk komt het goed en kunnen we nog vele mooie plannen voor de samenleving uitvoeren.
Openbare ruimte:
Naast wegverbeteringen met riool en fiets/voetpaden is ook de verlichting in Drimmelen steeds beter en milieuvriendelijker. Waarbij de donkerte in de nacht ook gewaardeerd moet worden voor de natuur. Een kwestie van belangenafweging en dat is wat de gemeenteraad doet.
De Lijst HB luistert goed naar de wensen die er leven en kan die samen met college en de Raad vaak honoreren.
Zo zijn de zwembaden weer open voor onze inwoners met op de foto (bedankt Gerard van Vugt) een trotse wethouder.
De verkeersexamens zijn toch nog afgenomen en zo kunnen onze scholieren weer veilig naar school fietsen.
Woningbouw:
Een beetje achter de schermen is ook de woningbouw voor de komende jaren gegarandeerd omdat de aanvulling op de Structuurvisie unaniem is aangenomen, dus geen enkele partij had bezwaar op de plannen en de aangewezen locaties.
Woningbouw is niet alleen goed voor de economie maar ook noodzakelijk voor de samenleving die om woningen vraagt.
Met name betaalbare en kleinere woningen voor onze jeugd, doorstarters en senioren.
Communicatie:
In Coronatijd bleek de communicatie heel belangrijk en daarom is het goed dat er op 80-85% van ons grondgebied snelle glasvezel komt. Zodat we kunnen beeldbellen met familie en de dokter, huiswerk digitaal kunnen ophalen en netflixen. Hopelijk gaan er in de vakantie weer wat evenementen door, zien we elkaar weer in het dorp of fietsend in ons mooie buitengebied en kunnen we ons weer verheugen op de kermis. Maar eerst genieten van de vakantie in de buurt, Nederland of ergens anders.

De Lijst HB wenst u allen een fijne, ontspannen vakantie toe en tot ziens!

Afbeelding
< Terug naar nieuwsoverzicht